• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto obejrzeć na Mazurach?

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?
Być może przyroda kontynentu, który zamieszkujemy może się wydawać dla wielu nudna, przynajmniej jeśli porównać Europę z Ameryką Południową, to jednak nie można na pewno powiedzieć, iż nasze miasta są w jakiś sposób gorsze od takich miast, które są umiejscowione na innych kontynentach. Chociaż i z tą przyrodą to nie jest tak, iż przykładowo europejskie góry są mniej atrakcyjne – są gusta i guściki. Warto jednak zastanowić się w takim razie co tak naprawdę warto zobaczyć. Skupmy się na miastach. Na początek oczywiście Polska… Kapitalnym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Warszawa, lecz również chociażby Kazimierz Dolny.
Warto przejechać się w góry oraz morze. Zasadniczo w naszym kraju raczej nie brakuje ciekawych miejsc. Dla miłośników wyjazdów zagranicznych można polecić wycieczki last minute do czeskiej Pragi. Trzeba przyznać otwarcie, iż Praga jest bardzo ładnym miastem – wartym przynajmniej trzech dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednak postarać się zostać w Pradze dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę miasta. Jeżeli w grę wchodzą krótsze podróże, ciekawym miejscem może być Czeski Krumlov. Pewnie niezbyt wielu Polaków kojarzy to miasteczko – bez dwóch zdań jedno z najbardziej klimatycznych miast w Europie.
Na większą uwagę zasługują także niemieckie miasta. Zatem choćby Berlin – zlokalizowany niedaleko polskiej granicy. Berlin to teraz spora metropolia, przecież to stolica RFN. Jednakże w porównaniu do np. Frankfurtu, Berlin nie wygląda wcale na bardzo bogate miasto – przynajmniej jeżeli brać pod uwagę niemieckie realia. Fantastycznym miejscem na organizację wycieczki jest także Amsterdam – w szczególności stolica Holandii powinna podobać się młodym ludziom. Takowych miast oraz miasteczek można wymienić bardzo wiele. To pokazuje, iż nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To w 100% pewne.

1. Kliknij i zobacz

2. Zobacz teraz

3. Przeczytaj więcej

4. Sprawdź teraz

5. Przeglądaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.