Usługi Prawne

Kancelaria Finansowo-Księgowa stale współpracuje z Kancelaria Adwokacką z Janowa Lubelskiego. Usługi prawne Kancelarii obejmują kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego, administracyjnego czy prawa pracy. Skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych (problematyka prawa gospodarczego i podatkowego).

Usługi Kancelarii są indywidualnie dopasowywane do aktualnych potrzeb Klienta, który ma zapewnioną profesjonalną i rzetelną obsługę oraz, co bardzo istotne, pełną poufność i bezpieczeństwo powierzonych informacji i dokumentów.

Klienci Kancelarii obsługiwani są kompleksowo. Szeroki wachlarz usług obejmuje m.in. profesjonalne porady prawne, sporządzanie i opiniowanie pism (nie tylko sądowych) i umów, reprezentację Klientów przed urzędami i sądami różnych instancji, windykację należności i wszelkich odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy czy wypadków w rolnictwie.

Priorytetem Kancelarii jest zadowolenie, z jakości świadczonych usług. Dbamy o wysokie standardy obsługi Klienta. Wynagrodzenie Kancelarii ustalane jest indywidualnie, w umowie z Klientem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu telefonicznego, pod nr tel. 516 167 560.

Kontakt

Kolonia Zamek 75A,

23-310 Modliborzyce

Tel: +48 500 535 305

E-mail: kfk.kancelaria@wp.pl

Formularz kontaktowy