Usługi Finsnsowe

Kancelaria Finansowo-Księgowa KFK obok obsługi prawnej lub usług księgowych oferuje Klientom również inne usługi z zakresu finansów na które składają się głównie:

  • obsługa windykacyjna,
  • dochodzenie odszkodowań,
  • przygotowanie biznes planów i wniosków o fundusze na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Oferta Kancelarii KFK w zakresie obsługi windykacyjnej obejmuje windykację polubowną, windykację sądową oraz reprezentację w egzekucji komorniczej. Wszystkie czynności ukierunkowane są na zaspokojenie wierzytelności Klienta oraz zminimalizowanie ryzyka w obrocie gospodarczym, w kontaktach z nieuczciwymi kontrahentami. Wynagrodzenie zależy wyłącznie od wyegzekwowanej drogą niesądową należności. W przypadku egzekucji sądowej bądź komorniczej, wysokość prowizji jest ustalana indywidualnie z Klientem, w zależności od skomplikowania procesu egzekucji.

Kancelaria w zakresie swoich usług zapewnia również dochodzenie odszkodowań od sprawców wszelkiego rodzaju szkód majątkowych i osobowych. Celem usług, jest zapewnienie osobom poszkodowanym profesjonalnej pomocy, w uzyskaniu należnego im odszkodowania, z polis ubezpieczeniowych z tytułu m.in. wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, błędów medycznych i wszelkich innych zdarzeń. Wynagrodzenie Kancelarii ustalane jest indywidualnie w umowie z Klientem, w zależności od wypłaconej kwoty odszkodowania, bez żadnych opłat wstępnych.

W ramach pozostałych usług, Kancelaria zapewnia obsługę w zakresie m.in. przygotowania indywidualnych wniosków i biznes planów dla Regionalnych Funduszy Pożyczkowych i Powiatowego Urzędu Pracy, doradztwo prawne oraz porady księgowe i podatkowe.

Kontakt

Kolonia Zamek 75A,

23-310 Modliborzyce

Tel: +48 500 535 305

E-mail: kfk.kancelaria@wp.pl

Formularz kontaktowy